اطلاعاتی در مورد سرویس کاهش پینگ

مایکروسافت در کامپیوتکس سرویس کاهش پینگ چندین پی‌سی و ابزار مبتنی بر ویندوز ۱۰ را رونمایی کرده است، اما چیزی که بیش از همه توجه بازدیدکنندگان را به خود  محصولی متفاوت به نام سرویس کاهش پینگ یک پی‌سی کامل در ابعاد یک شارژر تلفن که با دو شاخه برق یکپارچه شده است.

کامپیوت پلاگ به دو درگاه  و یک پورت سرویس کاهش پینگ شده که به شما این امکان را می‌دهد تا دستگاه را به تلویزیون یا مانیتور متصل کرده و از آن به عنوان یک تلویزیون هوشمند استفاده کنید. مایکروسافت می‌گوید کامپیوت پلاگ با کورتانا و کیبوردها و موس‌های بلوتوث نیز قابل کنترل است.

کوانتا هنوز مشخص نکرده که در داخل این گجت از چه سخت‌افزاری بهره برده است. اما با توجه به فرم فکتور آن می‌توان حدس زد که احتمالا پردازنده به سرویس کاهش پینگ مصرف است؛ احتمالا تراشه‌ای مانند بی‌تریل اینتل که در بسیاری از تبلت‌های ارزان‌قیمت ویندوزی یا در دانگل کامپیوت استیک اینتل به کار رفته در کامپیوت پلاگ هم مورد استفاده قرار گرفته است.

دستگاه جذاب دیگری که مایکروسافت به نمایش گذاشته، کانگورو نام دارد که توسط فاکسکان ساخته شده است.  یک پی‌سی بسیار کوچک است که در داخل آن یک سرویس کاهش پینگ اینتل تعبیه شده و ۶ ساعت عمر باتری دارد. با این ابزار به راحتی می‌توانید یک تلویزیون معمولی را به یک ابزار کامل ویندوزی تبدیل کنید.

همچنین این گجت به یک اسکنر اثر انگشت هم مجهز شده که از سیستم تشخیص هویت بیومتریک جدید ویندوز ۱۰ پشتیبانی می‌کندبا کوچک‌تر شدن سخت‌افزار پی‌سی‌ها، باید سرویس کاهش پینگ جدیدی مثل کامپیوت پلاگ را نیز بیشتر در بازار ببینیم. شاید در این پی‌سی‌ها، عملکرد سخت‌افزاری چندان بالا نباشد، اما برای نیازهای ساده یک کاربر و به خصوص بهره‌گیری از آنها به عنوان ابزاری برای هوشمندسازی تلویزیون مناسب هستند. بدین صورت می‌توانید با یک ابزار بسیار کوچک یک ویندوز ۱۰ کامل با تمام سرویس کاهش پینگ آن را داشته باشید.

سرویس کاهش پینگ خرید سرویس کاهش پینگ سرویس کاهش پینگ ارزان کاهش پینگ تایم خرید کاهش پینگ سرویس کاهش پینگ تایم کاهش پینگ خرید هاست خرید هاست نامحدود خرید هاست دانلود خرید سرور مجازی نایس پینگ

سرویس کاهش پینگ,خرید سرویس کاهش پینگ,کاهش پینگ,کاهش پینگ بازی ,سرویس کاهش پینگ تایم,سرویس کاهش پینگ نامحدود,سرویس کاهش ping,سرور کاهش پینگ,فروش سرویس کاهش پینگ,سرویس کاهش پینگ ارزان,افزایش سرعت اینترنت,تبدیل اینترنت به اینترانت ,سرویس کاهش ping,سرویس کاهش پینگ پرسرعت

کلمات کلیدی: سرویس کاهش پینگ,خرید اکانت کاهش پینگ,تبدیل اینترانت به اینترنت,خرید سرویس کاهش پینگ,سرویس پایین آوردن پینگ تایم,خرید سرویس کاهش دهنده پینگ