کاهش ping تایم

به گزارش کاهش ping تایم ،  تعطیلات نوروزی برای برخی ها از 4 تا 5 روز قبل از فرا رسیدن عید کلید می خورد،گروه هایی همچون دانش آموزان از نمونه و مصادیق چنین رویه ای  به شمار می روند.

جالب اینجاست که برخی از خانواده های آنها نیز به شدت با آنها همراهی می کنند،تق و لق بودن مدارس و کلاس های درس،امری که طبق یک قانون نانوشته در ذهنیت بسیاری از دانش آموزان رسوخ و رسوب پیدا کرده است.

البته این صرفا به دانش آموزان منحصر نمی شود،در برخی موارد اولیا مدارس نیز با زبان بی زبانی و چراغ سبزهای چشمک زن،آدرس تعطیلی را به دانش آموزان می دهند،کاهش ping تایم تجربه کرده اند.

واقعیتی که قاسم جعفری،عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی به آن اشاره داشته است.

وی می گوید:برخی مدیران خطاب به دانش آموزان می گویند ”  ما که هستیم،شما خودتان می دانید و به واقع در پرده و لفافه این پیغام را می دهند که مدرسه تعطیل است ”

یک وجه دیگر ماجرا به خانواده ها ختم می شود،خانواده هایی که اولیا مدارس را تحت فشار قرار می دهند تا رضایت آنها برای تعطیلی تلویحی مدارس را جلب کنند.

یکی می خواهد خرید کند،دیگری دست تنهاست و فرزند او یارای و کمک حال او در خانه تکانی،دیگری بلیط تهیه کرده و باید برود و زنجیره ای از توجیهات و اما و اگر های اینچنینی که در یک هدف واحد خلاصه می شود و آن تعطیلی مدارس.

امر ناخوشایندی که در حساس ترین نهاد کشور و جامعه به غلط جا افتاده و وگویی برخی مدارس، همواره گوی سبقت را در تعطیلی،از دیگر مجموعه های فعال در کشور  ربوده اند.

**تعطیلاتی که ریشه در فرهنگ دارد

تمایل و علاقه مندی به تعطیلات به هر نحوی،اعم از نوروزی،رسمی،مناسبتی و…ریشه در فرهنگ ایرانیان دارد،امری که با تورقی بر تقویم به روشنی و به وضوح به تکثر و تعدد آن پی می بریم.

 

با بررسی تقویم سال 1394،به 23 روز تعطیل رسمی،104 پنجشنبه و جمعه بر می خوریم که این میزان منهای تعطیلات تابستانی است که قریب به 30 درصد از روزهای سال را به خود اختصاص داده که با اضافه شدن تعطیلات تابستان در برگیری آن به نحو فزاینده ای افزایش خواهد یافت.

در کنار آن در نظر بگیرید تعطیلاتی که به دلیل برودت هوا،یخ زدگی معابر،برف،بوران و…در نظر گرفته می شود و مجموعه این روزها به چنان عدد قابل توجهی بدل می شود که بسیار تامل برانگیز است و لزوم بازبینی در آن احساس می شود.برخی از کارشناسان معتقدند برای رفع و اصلاح این رویه ناخوشایند باید در کنار تشدید اقدامات بازدارنده نظارتی،به بُعد فرهنگی و برنامه ریزی های مدون و اصولی نیز توجه کرد.

 

مطابق میل و دلخواه خود بر خلاف ضابطه اقدام کنند که جاری شدن چنین رویه ای برای نظام آموزی کشور بسیار زیان بار و خسران آفرین خواهد بود.

محدودیت زمانی یکی دیگر از معضلات چنین رفتارهای غیر سازنده ای به شمار می رود و به تبع باعث تحت الشعاع قرار گرفتن سطح کمی و کیفی آموزش وکاهش ping تایم و تعلیم و تربیت در بازه زمانی تعریف شده تنگ می سازد و مدرسان و مدیران به ناار مجبورند در این امر خطیر تعجیل را چاشنی برنامه آموزشی خویش سازند که به نظر می رسد نخستین قربانی چنین تسریعی ، کیفیت خواهد بود.

صولت یار امیدوار است این رسوم غلط که به نوعی به مثابه سم وآفتی برای نظام آموزشی کشور است با عزمی جدی و همتی عالی رفع و دفع شود که کاهش ping تایم تحقق این امر منوط به همسویی و همنوایی میان اولیاء مدارس و دانش آموزان و البته تشدید اقدامات نظارتی خواهد بود.

 

سرویس کاهش پینگ خرید سرویس کاهش پینگ سرویس کاهش پینگ ارزان کاهش پینگ تایم خرید کاهش پینگ سرویس کاهش پینگ تایم کاهش پینگ خرید هاست خرید هاست نامحدود خرید هاست دانلود خرید سرور مجازی نایس پینگ

سرویس کاهش پینگ,خرید سرویس کاهش پینگ,کاهش پینگ,کاهش پینگ بازی ,سرویس کاهش پینگ تایم,سرویس کاهش پینگ نامحدود,سرویس کاهش ping,سرور کاهش پینگ,فروش سرویس کاهش پینگ,سرویس کاهش پینگ ارزان,افزایش سرعت اینترنت,تبدیل اینترنت به اینترانت ,سرویس کاهش ping,سرویس کاهش پینگ پرسرعت

کلمات کلیدی: سرویس کاهش پینگ,خرید اکانت کاهش پینگ,تبدیل اینترانت به اینترنت,خرید سرویس کاهش پینگ,سرویس پایین آوردن پینگ تایم,خرید سرویس کاهش دهنده پینگ