سرویس کاهش پینگ خوزستان

هگفته‌ی ابوالحسن سرویس کاهش پینگ فعالیت در شبکه‌های اجتماعی رعایت الزامات دینی، اخلاقی و قانونی ضروری است. رسانه‌های داخلی چه در بخش مکتوب و چه در بخش صوتی‌ و‌ تصویری تا‌کنون پابندی خود را به الزامات نشان داده‌اند.فیروزآبادی افزود: «اکثر شبکه‌های اجتماعی مجازی در خارج از مرزهای کشورمان قرار دارند که همین عاملی است تا چندان پایبند به الزامات داخلی نباشند. به همین خاطر در شورای عالی فضای مجازی طرحی مصوب سرویس کاهش پینگ که در آن همه‌ی شبکه‌های پیام‌رسان فعال در کشور باید طی دوره‌ی یکساله ذخیره‌سازی داده‌های خود را در داخل کشور انجام دهند.»

 

دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: «پس از این الزام همه افرادی که قصد دارند در شبکه‌های اجتماعی برای مردم سرویس کاهش پینگ داشته باشند با انتقال سرورهای خود پایبندی به قوانین کشورمان را نشان دهند تا امنیت این شبکه‌ها برای کاربران داخلی ارتقاء یابد.»

فیروزآبادی با بیان اینکه برای راه‌اندازی شبکه‌های اجتماعی داخلی تلاش‌هایی صورت گرفته‌ است، گفت: «در حال مذاکره با بخش خصوصی هستیم تا این بخش اقدام سرویس کاهش پینگ برای شبکه‌ی اجتماعی کند. مذاکره‌ با اپراتورهای داخلی هم با هدف تشویق آنها برای ایجاد شبکه‌ی اجتماعی داخلی ادامه دارد.»

دبیر شورای عالی فضای مجازی ابراز امیدواری کرد که این مذاکره‌ها به نتیجه خواهد رسید و بزودی سه شبکه‌ی داخلی فعال با توانایی جذب بیش از ۱۰ میلیون سرویس کاهش پینگ خواهد شد.

او اعلام کرد: «به دنبال آن هستیم تا با اقدام‌های مناسب طرح‌های این بخش فایده‌ی اقتصادی برای فعالان داشته باشد. مصمم به حمایت از سه شبکه‌ی پیام‌رسان داخلی هستیم تا به کاربران ایرانی خدمات ارائه کنند.»

فیروزآبادی تأکید کرد: «قیمت تبادل سرویس کاهش پینگ محتوای داخلی به شدت کاهش داده شده و هم اکنون تقریبا رایگان شده است تا تولیدکنندگان محتوای داخلی بیشتر به این سمت جذب شوند. با اقدام‌های انجام شده تولیدکنندگان محتوای داخلی برای تولید بیشتر تشویق می‌شوند.»

صحبت‌های دبیر شورای عالی فضای مجازی در حالی انجام می‌شود که پیش از این برنامه‌های پیام‌رسان داخلی متعددی راه‌اندازی شده بودند که در مجموع کمتر از سرویس کاهش پینگ بیشتری میزان کاربر این پیام‌رسان‌ها مربوط به بیسفون بود که در برهه‌ای از زمان بنا به اعلام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات حدود ۲ میلیون نفر کاربر ایرانی داشت.

سرویس کاهش پینگ خرید سرویس کاهش پینگ سرویس کاهش پینگ ارزان کاهش پینگ تایم خرید کاهش پینگ سرویس کاهش پینگ تایم کاهش پینگ خرید هاست خرید هاست نامحدود خرید هاست دانلود خرید سرور مجازی نایس پینگ

سرویس کاهش پینگ,خرید سرویس کاهش پینگ,کاهش پینگ,کاهش پینگ بازی ,سرویس کاهش پینگ تایم,سرویس کاهش پینگ نامحدود,سرویس کاهش ping,سرور کاهش پینگ,فروش سرویس کاهش پینگ,سرویس کاهش پینگ ارزان,افزایش سرعت اینترنت,تبدیل اینترنت به اینترانت ,سرویس کاهش ping,سرویس کاهش پینگ پرسرعت

کلمات کلیدی: سرویس کاهش پینگ,خرید اکانت کاهش پینگ,تبدیل اینترانت به اینترنت,خرید سرویس کاهش پینگ,سرویس پایین آوردن پینگ تایم,خرید سرویس کاهش دهنده پینگ